KOMUNIKATY!

ZAJRZYJ DO E- PODRĘCZNIKA!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZAJRZYJ NA STRONĘ www.epodreczniki.pl i zapoznaj się z zamieszczonym tam materiałem w interesującym Cię zakresie i wykorzystaj w uczeniu się dostępne bezpłatnie e-zasoby edukacyjne.

"KSIĄŻKA NASZYCH MARZEŃ"

Nasza szkoła przystąpiła do programu "Książki naszych marzeń".
Program promuje czytelnictwo wÅ›ród dzieci i mÅ‚odzieży. Za otrzymane Å›rodki finansowe zakupiono 164 książki wybrane prze uczniów. Nauczyciele zaplanowali wiele ciekawych spotkaÅ„ i konkursów czytelniczych.

Życzymy miłej lektury, zapraszamy do biblioteki szkolnej.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!!!

"ZBIERAJ Z KLASÄ„"

SzkoÅ‚a przystÄ…piÅ‚a do akacji zbiórki zużytych baterii „Zbieraj z klasÄ…”. Zużyte baterie i akumulatory (przeznaczone do używania w telefonach przenoÅ›nych, komputerach przenoÅ›nych, elektronarzÄ™dziach bezprzewodowych, zabawkach i sprzÄ™cie gospodarstwa domowego, które mogÄ… być bez trudu przenoszone) należy wrzucać do specjalnych pojemników, które zostanÄ… rozmieszczone na terenie szkoÅ‚y (przy wejÅ›ciu gÅ‚ównym do szkoÅ‚y, w Å›wietlicy oraz na II piÄ™trze – klasy I –III).