Sukcesy naukowe

Sukcesy naukowe


Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2010/ 2011
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2011/ 2012
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2012/ 2013
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/ 2014
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2014/ 2015
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/ 2016
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/ 2017
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/ 2018
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2018/ 2019
Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/ 2020


Osiągnięcia edukacyjne
w roku szkolnym 2020/ 2021


Konkurs  Kangur Matematyczny

W konkursie Kangur Matematyczny wyróżnienia otrzymali:
Maria Ratajczak klasa 2a
Martyna Żabińska klasa 2a
Jóźef Bambrowicz klasa 3b
Nikodem Kowalski klasa 3b
Dominika Strzelecka klasa 4a
Aeksandra Janowska klasa 4b
Zuzanna Kołodzińska klasa 6e
Bartosz Wojtkowiak klasa 6c

GRATULUJEMY :)


Złota Żaba

Uczennica klasy 7d Maria Żabińska zdobyła wyróżnienie wWyróżnienie w konkursie Złota Żaba - język polski
rok szkolny 2020/2021


Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Informatyczny" online w roku szkolnym 2020/2021 (sesja wiosenna)

- Piotr Gęstwa kl.8b- laureat II miejsce w kraju

- Justyna Cegielska kl. 4c- laureat V miejsce w kraju

- Dominika Strzelecka kl. 4a- laureat V miejsce w kraju

-Aleksandra Janowska kl. 4b- laureat VI miejsce w kraju

-Jakub Kmieć kl.4a - laureat VI miejsce w kraju

-Hubert Gabryszak kl. 6c- laureat VII miejsce w kraju

GRATULUJEMY!!!


 Olimpiady Matematycznej Juniorów

Mateusz Roszak z klasy VIII b i Nikodem Walkowiak z klasy VIII c awansowali do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów, której organizatorem jest Instytut Matematyczny PAN w Warszawie.

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom i ich opiekunowi p. Ewelinie Palczewskiej, życzymy powodzenia na kolejnych etapach zawodów!
Szczegółowe informacje na stronie www.omj.edu.pl


Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Pionier 2020 z matematyki

Dyplom laureata:

Blanka Balcer 7c - 5 miejsce w kraju

Dyplomy wyróżnienia:

Olga Idziaszek 4b - 9 miejsce w kraju
Jakub Kmieć 4a - 11 miejsce w kraju
Justyna Cegielska 4c - 14 miejsce w kraju
Aleksandra Janowska 4b - 14 miejsce w kraju
Wojciech Targoński 6e - 12 miejsce w kraju
Mateusz Roszak 8b - 9 miejsce w kraju


Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Informatyczny" online 2020/2021 (sesja jesienna)

Laureaci konkursu:

Piotr Gęstwa kl.8 Laureat V miejsca w kraju

Jakub Kmieć kl.4 Laureat VI miejsca w kraju
Dominika Strzelecka kl. 4 Laureat VI miejsca w kraju

Sandra Marciniak kl.7 laureat VIII miejsca w kraju

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w sesji wiosennej konkursu !!!


  Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online

Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia: 26
Zgodnie z regulaminem konkursu przyznano następujące tytuły oraz dyplomy:
- za miejsca od I do III - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagrodę,
- za miejsca od IV do VIII - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
- pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został dyplom uznania.
Wyniki:

Olga Idziaszek klasa 4 b - 24 punkty laureat, III miejsce w kraju, otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich Konkursach „Orzeł” ze wszystkich przedmiotów, do których szkoła przystąpi w sesji wiosennej w roku szkolnym 2020/2021.

Jakub Kmieć klasa 4 a - 22 punkty, laureat, V miejsce w kraju
Dominika Strzelecka klasa 4 a - 22 punkty, laureat, V miejsce w kraju
Aleksandra Janowska klasa 4 b - 21 punktów, laureat, VI miejsce w kraju
Stasiu Pietrzak klasa 4 b - b 21 punktów, laureat, VI miejsce w kraju
Justyna Cegielska klasa 4 c - 20 punktów, laureat, VII miejsce w kraju

Paweł Januzik klasa 6 b - 20 punktów laureat, VII miejsce w kraju
Matylda Kaczmarek klasa 6 e - 19 punktów laureat, VIII miejsce w kraju


Nikola Hyżorek klasa 7 a - 23 punkty, laureat, IV miejsce w kraju
Anna Ciesielska klasa 7 d - 21 punktów, laureat, VI miejsce w kraju
Dominika Formela klasa 7 a - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

Mateusz Januzik klasa 7 d - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

Joanna Jędrzejczak klasa 8 c - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

Gratulujemy wszystkim uczestnikom:)