Sukcesy sportowe

w  roku szkolny
m 2018/ 2019

Szachy

Uczniowie klasy 3 a, wzięli udział w turniej szachowym dla dzieci i młodzieży z powiatu jarocińskiego, który 13 października br na terenie naszej szkoły zorganizował Jarociński Klub Szachowo - Warcabowy.

Tenis stołowy

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach powiatu szkół podstawowych w tenisie stołowym i tym samym uzyskali awans do zawodów rejonowych. Mistrzostwa rozgrywano w małej sali gimnastycznej naszej szkoły, w bardzo kameralnym gronie najlepszymi okazali się:
kat. dziewcząt
1m. SP Komorze Przybysławskie, opiekun p. Andrzej Ziaja
kat. chłopców:
1 m. SP Komorze Przybysławskie opiekun p. Andrzej Ziaja
2 m. SP 4 Jarocin opiekun p. Róża Andrzejewska
3 m. SP 3 Jarocin opiekun p. Lucyna Olszewska

Mistrzostwa Gminy w halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

Reprezentacja SP 4 Jarocin- Mistrzowie Miasta i Gminy w Halowej Piłce Nożnej SP
w roku szkolnym 2018/ 2019 :-)

Opiekun p. Jacek Kolecki

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W środowe przedpołudnie 3. 10. 2018 r. w parku miejskim w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci. Dwukrotnie stawali na drugim miejscu podium, zarówno w kategorii chłopców jak i kategorii dziewcząt klas VI i młodszych. Trzecie miejsce wywalczyli, rywalizujący z gimnazjalistami, chłopcy z klas VII i VIII.

W kategorii dziewcząt klas VI i młodsze - II MIEJSCE

W kategorii chłopców klas VI i młodsi - II MIEJSCE

W kategorii chłopców klas VII, VIII i III gimnazjum -
III MIEJSCE

Opiekunowie: E.Wojtkowiak, J.Kolecki

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

Drugie CZWARTKI LA i kolejne sukcesy :-) Wróciliśmy z pokaźnym plikiem dyplomów :-) Ponad 20 razy stawaliśmy na podium! Najważniejsze jednak, że wzięliśmy udział w zawodach, że każdy z nas walczył o jak najlepszy wynik i z dumą reprezentował Czwórkę :-)

Brawo My - Brawo DRUŻYNA

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

Dziś odbyły się pierwsze CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE w roku szkolnym 2018/2019. Nasi sportowcy spisali się na medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:) Serdeczne podziękowania dla taty naszej zawodniczki Pana Dariusza Łyskawy za pomoc w sędziowaniu i dopingowaniu:) Skład całej grupy: Daria, Zofia, Małgorzata, Maja, Maja, Klaudia, Marta, Klaudia, Wiktoria, Nikodem.