POMAGAMY!

Wsparcie dla Natalki

Uczennica kl. III e Natalka Błaszczyk, która podczas ubiegłorocznych wakacji uległa wypadkowi komunikacyjnemu udała się do szpitala w Olsztynie. Czeka ją kolejna operacja. Koleżanki i koledzy z klasy podczas zajęć edukacji polonistycznej postanowili umilić Natalce pobyt w szpitalu i napisali do niej wesoły list - niespodziankę. Już wiemy, że sprawił on dziewczynce wiele radości - mamy informację zwrotną.

Do zobaczenia w szkole Natalko

Dla Adrianny

Uczniowie kl. III e, III c i III f odpowiedzieli na apel mamy 9 - letniej dziewczynki, zamieszczony na jednym z portali społecznościowych. Poprosiła ona o wykonanie kartek urodzinowych dla swojej córeczki, która z wytęsknieniem, codziennie oczekuje listonosza. Uczniowie
w ramach zajęć edukacji plastyczno - technicznej wykonali piękne kartki urodzinowe dla Ady z Kujaw. Mamy nadzieję, że listonosz, który ją niebawem odwiedzi, sprawi dziewczynce wiele radość, przynajmniej tyle samo, ile autorom tych sercem wykonywanych prac.

G. Tobolska

"Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc"

Polska Akcja Humanitarna przesłała podziękowanie, dla ZS nr 4 w Jarocinie, za udział w akcji "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc". Ten miły akcent u progu nowego roku szkolnego to nic innego, jak tylko zachęta do kontynuowania idei wolontariatu, czyli rozwijania postawy otwartości i wrażliwości na potrzeby innych.