POMAGAMY!

Góra Grosza

Kartki urodzinowe dla Tosi

Dziś delegacja pierwszoklasistów przekazała do "Gazety Jarocińskiej" przygotowane przez uczniów naszej szkoły urodzinowe kartki dla chorej Tosi, która akurat 20 listopada w Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka będzie obchodziła 6. urodziny.

Ufamy, że nasze wesołe karteczki umilą jej ten dzień oraz dodadzą otuchy i wiary w to, że nie jest sama na świecie, a nam pozwolą poczuć sprawczą moc pomagania innym.

G. Tobolska

Kartki urodzinowe dla Tosi

Rozpoczynamy przygotowania do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, który przypada 20 listopada. Na parterze szkoły stoi szklana skrzynia przewiązana różową kokardą. Do niej możemy wrzucić własnoręcznie wykonane kartki urodzinowe dla Tosi, która 20 listopada będzie obchodziła 6 urodziny. Uczniowie klas I-III podczas zajęć edukacji społecznej oraz plastyczno-technicznej omawiają poszczególne prawa dzieci oraz wykonują kartki urodzinowe dla małej jubilatki.

G. Tobolska