Razem na Święta

22.12.2020

Uczniowie klasy 3c wziÄ™li udziaÅ‚ w akcji "Razem na ÅšwiÄ™ta". Przygotowali Å›wiÄ…teczne kartki z życzeniami i wrzucili je do skrzynek sÄ…siadów. Akcja spotkaÅ‚a siÄ™ z ciepÅ‚ym przyjÄ™ciem, wywoÅ‚ujÄ…c uÅ›miech obdarowanych jak i obdarowujÄ…cych. Niektórzy uczniowie otrzymali od sÄ…siadów drobne upominki w ramach podziÄ™kowania.

PrzedÅ›wiÄ…teczny czas to niesienie bezinteresownej pomocy innym. Uczniowie klasy 8 c wraz ze swoimi rodzicami dali siÄ™ ponieść bożonarodzeniowej magii Å›wiÄ…t i przygotowali dla dzieci z Domu Dziecka w Górze wspaniaÅ‚e prezenty pod choinkÄ™. ZostaÅ‚y one przekazane 21.12.2020 r. i już czekajÄ… na rozpakowanie. Na pewno przyczyniÄ… siÄ™ do tego, że na niejednej twarzyczce zagoÅ›ci tego wieczoru uÅ›miech. DziÄ™kujÄ™, za Wasze wielkie serca i przyÅ‚Ä…czenie siÄ™ do akcji "Razem na Å›wiÄ™ta", życzÄ…c zdrowych i spokojnych Å›wiÄ…t Bożego Narodzenia - BogumiÅ‚a Jóskowiak.