Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa - konkurs

21.12.2020

To już trzeci raz, gdy prosiliÅ›my Was o udziaÅ‚ w konkursie plastycznym NajpiÄ™kniejsza Kartka Bożonarodzeniowa. W tym roku poprosiliÅ›my o wykonanie kartki, z użyciem produktów spożywczych. NadeszÅ‚o 46 prac - troje Uczestników przysÅ‚aÅ‚o dwie kartki. 4 prace zostanÄ… zaprezentowane, ale sÄ… poza konkursem, ponieważ nie speÅ‚niÅ‚y kryteriów regulaminowych (wykonanie kartki z produktów spożywczych).
Bardzo wszystkim dziÄ™kujemy zaangażowania, kreatywnoÅ›ci, energii, która zostaÅ‚a wÅ‚ożona w stworzenie pracy. Tworzenie i wypisywanie kartek to Å›wiÄ…teczna tradycja, która zostaje powoli wypierana przez sms i maile. Tym bardziej Wam dziÄ™kujemy.

W dolnym Å‚Ä…czniku zostaÅ‚y wyeksponowane wszystkie kartki, które zostaÅ‚y nadesÅ‚ane na konkurs. Ta wystawa to prezent od Dzieci i ich Rodzin dla Wszystkich, którzy zechcÄ… podejść pod szkoÅ‚Ä™ i jÄ… obejrzeć. Niech speÅ‚niajÄ… siÄ™ nasze marzenia o szybkim powrocie do normalnego życia. PachnÄ…cych cynamonem, goździkami, waniliÄ…, pomaraÅ„czami i piernikami ÅšwiÄ…t. Zdrowia i radoÅ›ci dla Wszystkich woÅ‚ajÄ… życzenia zapisane w kartkach.Å»yczymy już dziÅ› WesoÅ‚ych ÅšwiÄ…t, pachnÄ…cych tak piÄ™knie, jak wasze kartki !