Konkurs recytatorski poezji patriotycznej ...a to Polska właśnie

16.11.2020

W dniu dzisiejszym po raz trzeci uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie recytatorskim poezji patriotycznej
„…a to Polska wÅ‚aÅ›nie”.
Ten rok inny niż wszystkie sprawiÅ‚, że i formuÅ‚a konkursu byÅ‚a wyjÄ…tkowa, bo przeprowadzona zdalnie za pomocÄ… aplikacji Zoom. Recytatorskie zdolnoÅ›ci oceniaÅ‚o jury w skÅ‚adzie ????. dyrektor Iwona Tobolska, p. wicedyrektor Anna Ratajczak , p. Karolina MotaÅ‚a, p. Izabela Woźnica oraz p. Hanna Formela. TrzynaÅ›cioro uczestników stanęło w recytatorskie szranki, a efekt jest nastÄ™pujÄ…cy:
I miejsce zajęła Aleksandra Urban z klasy 2c
II miejsce zajÄ…Å‚ Aleksander Krawczyk z klasy 2c
III miejsce Maja Jóskowiak z klasy 3 b

Gratulujemy!!!
Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu-bilety na rodzinne przedstawienie Teatru Piasku Online ufundowaÅ‚o Stowarzyszenie Edukacyjne „PrzyjacióÅ‚ Czwórki” w ramach projektu „Czwórka na tropie kultury 2020” wspóÅ‚finasowanego przez GminÄ™ Jarocin. Dodatkowo zwyciÄ™zcy otrzymajÄ… nagrody książkowe. O terminie wrÄ™czenia nagród poinformujemy uczestników.