Tydzień życzliwości

20.11.2020

Å»yczliwość bez wÄ…tpienia odgrywa doniosÄ… rolÄ™ w codziennym życiu każdego czÅ‚owieka. Przychylne nastawienie do Å›wiata, uÅ›miech, miÅ‚e sÅ‚owo, uprzejmy gest, potrafiÄ… wprowadzić w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokóÅ‚ lepiej siÄ™ żyje. Å»yczliwość, wywoÅ‚uje w nas pozytywne i piÄ™kne emocje , bo zachÄ™ca nas do bycia miÅ‚ymi i otwartymi na drugiego czÅ‚owieka. WartoÅ›ciowe, bo jest okazjÄ… do poruszenia w czasie lekcji tematu szacunku i życzliwoÅ›ci w stosunku do innych. Jest okazjÄ…, by podnieść naszÄ… życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom.

Podczas „Tygodnia Å»yczliwoÅ›ci” oraz „Dnia Praw Dziecka” uczniowie i nauczyciele aktywnie wÅ‚Ä…czyli siÄ™ w zaplanowane dziaÅ‚ania:
- Uśmiechali się do siebie ????
- Wysyłali sobie nawzajem za pomocą wiadomości Librus życzliwe pozdrowienia
- Wykonali kreatywne zdjÄ™cia „Å»yczliwość w kadrze” – nagrodzeni zostali wszyscy, którzy przesÅ‚ali zdjÄ™cia, gratulujemy!
- Zaprezentowali się w pozytywnych, kolorowych i pomysłowych nakryciach głowy
- W piątek 20 listopada obchodziliśmy Dzień Praw Dziecka :
- ubieraliśmy się na niebiesko ,
- nauczyciele przeprowadzili spotkania na temat Praw Dziecka
- wykonaliśmy tarcze, karty, rysunki przedstawiające Prawa Dziecka
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za podjęte działania, gratulujemy pomysłowości oraz zaangażowania.
Życzymy życzliwości, uśmiechu i radości