Czwórka na tropie kultury 2020

24.11.2020

W ramach projektu "Czwórka na tropie kultury 2020", który realizuje Stowarzyszenie "Przyjaciele Czwórki", a wspóÅ‚finansuje Gmina Jarocin, odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie autorskie z p. JoannÄ… Olech, autorkÄ… książek dla dzieci i mÅ‚odzieży. Pisarka przedstawiÅ‚a czwartoklasistom swój dorobek, w szczególnoÅ›ci opowiedziaÅ‚a o "Dynastii MizioÅ‚ków", która jest najbliższa jej sercu, ponieważ dotyczy osobistej rodziny autorki. Nie zabrakÅ‚o jednak prezentacji "Trudnych sÅ‚ówek","Pompona w rodzinie Fisiów", serii o detektywie Tytusie czy książki "Gdzie diabeÅ‚ mówi dobranoc". Pisarka zdradziÅ‚a nam też, że na ukoÅ„czeniu jest II część "Dynastii MizioÅ‚ków", która ukaże siÄ™ w przyszÅ‚ym roku. ByÅ‚ też czas na zadawanie pytaÅ„ i poznanie niezwykÅ‚ego królika. Spotkanie przebiegÅ‚o w miÅ‚ej, ciepÅ‚ej, peÅ‚nej humoru atmosferze. Może uda nam siÄ™ w przyszÅ‚oÅ›ci spotkać w szkole.