15.09.2020

Kreatywnie, kolorowo, optymistycznie - tak minÄ…Å‚ DzieÅ„ Kropki w naszej szkole. Poza strojami w kropki każdy uczeÅ„ mógÅ‚ przyjść dziÅ› w stylizacji wyrażajÄ…cej, co mu w duszy gra. Nawet makijaż byÅ‚ dopuszczalny, co szczególnie spodobaÅ‚o siÄ™ pÅ‚ci piÄ™knej.

Nauczyciele też stawili czoÅ‚a wyzwaniu,pozytywnie zaskakujÄ…c uczniów. Warto też wspomnieć o zajÄ™ciach lekcyjnych, na których można byÅ‚o wykazać siÄ™ inwencjÄ… twórczÄ…, wzmocnić poczucie wÅ‚asnej wartoÅ›ci, uwierzyć, że chcieć - to móc i dobrze siÄ™ bawić, a przecież każdy wie, że dziÄ™ki zabawie nauka staje siÄ™ przyjemnoÅ›ciÄ…. Å»yczmy sobie, aby ta energia, której dostarczyÅ‚a nam również sÅ‚oneczna aura, wystarczyÅ‚a nam na dÅ‚ugo.