Inauguracja roku szkolnego 2020/ 2021

1 września 2020 r.

Informujemy, że RozpoczÄ™cie Roku Szkolnego 2020/ 2021 w Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie ze wzglÄ™dów bezpieczeÅ„stwa zwiÄ…zanych z Covid-19 zaplanowano z podziaÅ‚em na grupy wiekowe. Uczniów klas II- VIII zapraszamy na spotkania z wychowawcami
w wyznaczonych salach lekcyjnych.
Uczniów klas I zapraszamy na spotkanie z dyrektorem szkoÅ‚y p. Iwona TobolskÄ… i wychowawcÄ… klasy, które odbÄ™dzie siÄ™ w Å›wietlicy szkolnej.
Ze wzglÄ™dów bezpieczeÅ„stwa prosimy, aby pierwszoklasistom towarzyszyÅ‚ tylko jeden opiekun. Uczniowie pozostaÅ‚ych klas przychodzÄ… bez opiekunów.
Zbiórka uczniów klas I odpowiednio przed szklanym Å‚Ä…cznikiem bÄ…dź wejÅ›ciem gÅ‚ównym do szkoÅ‚y. Klasy II- VIII ustawiajÄ… siÄ™ parami na boisku szkolnym, w wyznaczonych dla poszczególnych klas strefach. Na teren placówki wprowadzać bÄ™dÄ… wychowawcy klas.
Wszyscy wchodzÄ…cy na teren placówki sÄ… zobowiÄ…zani do zakrywania ust i nosa i zachowanie bezpiecznej odlegÅ‚oÅ›ci.

Uwaga! W rozpoczÄ™ciu roku mogÄ… uczestniczyć uczniowie bez objawów chorobowych sugerujÄ…cych infekcjÄ™ dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywajÄ… na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.