Bożonarodzeniowe warsztaty IIb i IId

18.12.2019

Będąc w okresie oczekiwania na najpiękniejsze Święta uczniowie klas IIb i IId zostali zaproszeni do udziału w bożonarodzeniowych warsztatach.

Najpierw byÅ‚a "Legenda o choince", a nastÄ™pnie wspólna, twórcza z ogromnym pierwiastkiem kreatywnoÅ›ci praca plastyczno - techniczna. Dzieci kolorowaÅ‚y, wycinaÅ‚y i ozdabiaÅ‚y dużych rozmiarów choinki, które dopeÅ‚niajÄ… Å›wiÄ…teczny wystrój korytarza na drugim piÄ™trze naszej szkoÅ‚y. Warto dodać, że pracy towarzyszyÅ‚y Å›wiÄ…teczne piosenki, a projekt warsztatów oparto na kompetencjach kluczowych takich jak: porozumiewanie siÄ™ w jÄ™zyku ojczystym, umiejÄ™tność ucznia siÄ™ oraz kompetencje spoÅ‚eczne. Wszystko wskazuje na to, że ÅšwiÄ™ta Bożego Narodzenia tuż, tuż...