ÅšwiÄ…teczna kartka

12.12.2019

W ramach akcji "IdÄ… ÅšwiÄ™ta nie o sms, lecz o kartce pamiÄ™taj" otrzymaliÅ›my z fundacji 350 kartek. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne sÄ… bezpoÅ›rednie relacje osobiste, szczególna pamięć o czÅ‚onkach swojej rodziny, wspólne spÄ™dzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek Å›wiÄ…tecznych.

ZostaÅ‚y rozdane w każdej z klas i teraz, pod bacznym okiem Nauczycieli, Dzieci je wypisujÄ… i wysyÅ‚ajÄ… : m.in. do hospicjum im.O.Pio w Pucku. do Domu Dziecka w Pleszewie, Hospicjum w Pleszewie, DPS- u w Kotlinie i wielu innych Instytucji oraz Osób Prywatnych. Wiele radoÅ›ci towarzyszyÅ‚o wypisywaniu życzeÅ„. Mamy nadziejÄ™, że i ich otrzymanie zmieni, czasem ten trudny Å›wiÄ…teczny czas, na mniej samotny i bardziej radosny. Dobro zawsze wraca.