Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

20.06.2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - galeria zdjęć

19 czerwca 2019 roku w Zespole SzkóÅ‚ nr 4 w Jarocinie odbyÅ‚a siÄ™ uroczystość zakoÅ„czenia roku szkolnego 2018/2019.
Uczniowie klas I-V otrzymali Å›wiadectwa od swoich wychowawców. Pani dyrektor Iwona Tobolska życzyÅ‚a wszystkim
udanych i bezpiecznych wakacji.

Uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych uczestniczyli w uroczystym zakoÅ„czeniu roku szkolnego
i jednoczeÅ›nie pożegnaniu absolwentów w sali gimnastycznej. W części oficjalnej nastÄ…piÅ‚o Å›lubowanie nowych pocztów sztandarowych wybranych spoÅ›ród uczniów klas 7a, 7b, 7c.

NastÄ™pnie p. Jolanta Åšwidurska i p. Anna Ratajczak wrÄ™czyÅ‚y Å›wiadectwa swoim wychowankom. Uczniowie wyróżniajÄ…cy siÄ™ w nauce i zachowaniu otrzymali Å›wiadectwa i nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne. Wszyscy ósmoklasiÅ›ci obdarowani zostali pamiÄ…tkowymi medalami absolwenta. Wychowawcy klas ósmych przekazali podziÄ™kowania rodzicom, którzy szczególnie wÅ‚Ä…czali siÄ™ w pracÄ™ na rzecz klasy i szkoÅ‚y. Na zakoÅ„czenie części oficjalnej uczniowie wrÄ™czyli kwiaty swoim nauczycielom, dziÄ™kujÄ…c za wieloletniÄ… pracÄ™.

NastÄ™pnie rozpoczęła siÄ™ Gala wrÄ™czenia SUPERNAGRÓD CZWÓRKI. Przygotowali jÄ… uczniowie klas siódmych. Nagrody zostaÅ‚y wrÄ™czone absolwentom, którzy wyróżnili siÄ™ swojÄ… osobowoÅ›ciÄ…,
charyzmÄ… i poczuciem humoru.
W kategorii „Kabareciarz roku” zwyciężyÅ‚ Marcin Borowski z kl. 8a, „ CzÅ‚owiekiem do wszystkiego” zostaÅ‚ Maciej KozÅ‚owski z kl. 8a, „PerfekcyjnÄ…”- Zofia Nawrocka z kl. 8b, „ ArtystycznÄ… DuszÄ…”- Kornelia Przepióra z kl. 8a, „Podróżnikiem roku”- Filip MikoÅ‚ajczak z kl. 8b, „DuszÄ… Towarzystwa”- Filip Bukowski z kl. 8b. Nagrody wrÄ™czali goÅ›cie specjalni: królowa kabaretu-Mariolka, Bob Budowniczy, MaÅ‚gorzata Rozenek, Maryla Rodowicz , Indiana Jones oraz Rachel z serialu „Przyjaciele”.

W kategorii nadzwyczajnej „Magik roku” nagrodÄ™ otrzymaÅ‚a pani Ewa Przybylska-nauczycielka chemii i fizyki, która od nowego roku szkolnego bÄ™dzie kontynuowaÅ‚a pracÄ™ w Zespole SzkóÅ‚ nr 1 w Jarocinie. Wyróżniono jÄ… za wykonanie licznych eksperymentów. OtrzymaÅ‚a też specjalne Å›wiadectwo ukoÅ„czenia szkoÅ‚y z rÄ…k pisarki, która stworzyÅ‚a magiczny Å›wiat Hogwartu pani J. K. Rowling oraz pani dyrektor Iwony Tobolskiej. TowarzyszyÅ‚ im oczywiÅ›cie Harry Potter.
Przy dźwiÄ™kach piosenki „Tak ma być” zespoÅ‚u Zakopower prowadzÄ…cy galÄ™ Filip Cudak i Weronika KaÅ‚uża z kl. VII c pożegnali wszystkich obecnych, gratulujÄ…c zwyciÄ™zcom oraz życzÄ…c ósmoklasistom szerokiej drogi i „do zobaczenia na życiowych Å›cieżkach”.

M. Urbaniak