Bal Absolwenta

„Poloneza czas zacząć….”
Tymi sÅ‚owami p. dyrektor Iwona Tobolska oficjalnie rozpoczęła I Bal Absolwenta w Zespole SzkóÅ‚ nr 4 w Jarocinie. Z ogromnÄ… powagÄ… i dostojnoÅ›ciÄ… mÅ‚odzież Czwórki przystÄ…piÅ‚a do taÅ„ca przygotowanego pod bacznym okiem p. Róży Andrzejewskiej. NastÄ™pnie w rytmach skocznej Belgijki pokazaÅ‚a licznie zgromadzonym rodzicom swojÄ… gotowość do tanecznej części Balu :-)
Po wspólnym obiedzie z dyrekcjÄ… szkoÅ‚y, wychowawcami klas 8 a i 8 b (z cyklu I-III i IV-VIII) rozpoczęła siÄ™ wspaniaÅ‚a zabawa, do której oprawÄ™ muzycznÄ… zapewniÅ‚ DJ Szewczyk.
Podczas imprezy nie zabrakÅ‚o uÅ›miechów, uÅ›cisków, podskoków, wzajemnej sympatii i wspólnych zabawnych zdjęć w budce fotograficznej.

Ta ostatnia już impreza taneczna w murach Czwórki dla Ósmoklasistów zapadÅ‚a w pamięć na dÅ‚ugie lata i pozostawiÅ‚a cudowne wspomnienia!