Bal Absolwenta

„Poloneza czas zacząć….”
Tymi słowami p. dyrektor Iwona Tobolska oficjalnie rozpoczęła I Bal Absolwenta w Zespole Szkół nr 4 w Jarocinie. Z ogromną powagą i dostojnością młodzież Czwórki przystąpiła do tańca przygotowanego pod bacznym okiem p. Róży Andrzejewskiej. Następnie w rytmach skocznej Belgijki pokazała licznie zgromadzonym rodzicom swoją gotowość do tanecznej części Balu :-)
Po wspólnym obiedzie z dyrekcją szkoły, wychowawcami klas 8 a i 8 b (z cyklu I-III i IV-VIII) rozpoczęła się wspaniała zabawa, do której oprawę muzyczną zapewnił DJ Szewczyk.
Podczas imprezy nie zabrakło uśmiechów, uścisków, podskoków, wzajemnej sympatii i wspólnych zabawnych zdjęć w budce fotograficznej.

Ta ostatnia już impreza taneczna w murach Czwórki dla Ósmoklasistów zapadła w pamięć na długie lata i pozostawiła cudowne wspomnienia!