Bajki Mikołajki

06.12.2018

Dnia 6 grudnia uczniowie kl. I - III podobnie jak w roku poprzednim udali siÄ™ do ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. Korowód uÅ›miechniÄ™tych dzieci w czerwonych czapkach szybko przemierzaÅ‚ ulice Jarocina by po raz kolejny poczuć magiÄ™ teatru.

W tym roku kóÅ‚ko teatralne "Pod JedynkÄ…" wystawiÅ‚o piÄ™knÄ… bajkÄ™ pt. "Kopciuszek". ByÅ‚a wiÄ™c zÅ‚a macocha, zÅ‚oÅ›liwe i egocentryczne siostry, ale też dobra i skromna dziewczyna- tytuÅ‚owa bohaterka. I oczywiÅ›cie dobra wróżka, która przyszÅ‚a z pomocÄ… skromnej dziewczynie. WspaniaÅ‚a gra mÅ‚odych aktorów, kolorowe stroje, piÄ™kne dekoracje wywoÅ‚aÅ‚y gromkie brawa zgromadzonej publicznoÅ›ci. MieliÅ›my także okazjÄ™ zataÅ„czyć z aktorami, posÅ‚uchać Å›wiÄ…tecznych piosenek i sami zaÅ›piewaliÅ›my aktorom. Dalej byÅ‚y podziÄ™kowania i sesja zdjÄ™ciowa.

Bardzo dziÄ™kujemy za zaproszenie mówiÄ…c do zobaczenia za rok