8a, 8b i angielski

11.10.2018

Niedawno klasy ósme wzięły udziaÅ‚ w mini warsztatach z jÄ™zyka angielskiego pt. „Describe a photo”. Oprócz rozwoju jÄ™zykowego w komunikacji werbalnej, nasi mÅ‚odzi mówcy musieli wykazać siÄ™ znajomoÅ›ciÄ… wielu angielskich zwrotów niezbÄ™dnych do opisu zdjęć. WzbogacaliÅ›my sÅ‚ownictwo, ćwiczyliÅ›my wymowÄ™, intonacjÄ™ oraz reagowaliÅ›my w adekwatny sposób na dodatkowe pytania.

Przygotowanie do tych zajęć zmusiÅ‚o trochÄ™ do wyszukania starych rodzinnych fotografii :), na kóre wszyscy spoglÄ…daliÅ›my z ogromnym sentymentem. SprawiÅ‚o to wiele radoÅ›ci.

Inna formuÅ‚a zajęć, aranżacja sali - sprawiÅ‚y, że wszyscy spisali siÄ™ wzorowo. Dlatego chylÄ™ czoÅ‚a i zachÄ™cam do dalszego rozwoju pasji jÄ™zykowej, zarówno w klasie, jak i poza niÄ…!!

Congratulations!!