Biwak IVa i IVb

22.09.2018

Kolejne klasy integrujÄ… siÄ™ :-) Tym razem wspólne zajÄ™cia i nockÄ™ w naszej szkole
zaplanowały klasy 4 a i 4 b.

ByÅ‚y gry i zabawy integracyjne, wÅ›ród których najwiÄ™cej emocji wywoÅ‚aÅ‚ w nas ÅšLIMAK .... musieliÅ›my odpowiedzieć na wiele pytaÅ„, z wielu dziedzin nauki, byÅ‚y też prostsze dotyczÄ…ce życia codziennego z którymi radziliÅ›my sobie raczej bezbÅ‚Ä™dnie ... i choć nie wszyscy prawidÅ‚owo podali nazwisko naszej nowej pani Dyrektor to rozpoznaliÅ›my jÄ… od razu i z uÅ›miechem pozowaliÅ›my do wspólnego selfie ;-)

ByÅ‚y oczywiÅ›cie wyÅ›cigi rzÄ™dów, rozegrano mecz piÅ‚ki nożnej NAUCZYCIELE- UCZNIOWIE podczas których walka byÅ‚a zaciÄ™ta, zawodnicy grali fair play, a kibice szaleli i gÅ‚oÅ›no dopingowali na trybunach. Nie o wynik jednak chodziÅ‚o, a o dobrÄ… zabawÄ™ i wspólnie spÄ™dzony czas :-)

Po intensywnych zajÄ™ciach przyszedÅ‚ czas na odpoczynek. Pod bacznym okiem p. Róży Andrzejewskiej, p. Hanny Jakubiak, p. Marcina Kantka, p.Jacka Koleckiego i p. RafaÅ‚a Ratajczaka przygotowaliÅ›my siÄ™ do nocki w sali gimnastycznej i projekcji filmu "Akademia Pana Kleksa" ...