Przygotowania do DBI rozpoczęte

20.01.2018

Uczniowie naszej szkoÅ‚y wezmÄ… udziaÅ‚ w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu, który przypada 6 lutego. Przygotowania do niego zaczynamy znacznie wczeÅ›niej, na wielu pÅ‚aszczyznach, aby omówić wszystkie ważne aspekty tego wydarzenia. Celebrować je bÄ™dziemy pod hasÅ‚em "Tworzymy kulturÄ™ szacunku w sieci". Uczniowie kl. IIIe podczas warsztatów plastycznych, poprzedzonych filmami z cyklu "Owce w sieci", wykonali trzy mocne w swoim przekazie plakaty, które realizujÄ… ich wizjÄ™ bezpieczeÅ„stwa i szacunku w sieci.

Warto tutaj zacytować Kuratoriu OÅ›wiaty w Poznaniu, które zachÄ™ca szkoÅ‚y do brania udziaÅ‚u w obchodach DBI nastÄ™pujÄ…cymi sÅ‚owami "Podczas tegorocznych obchodów organizatorzy chcÄ… szczególnie podkreÅ›lić szacunek jako istotnÄ… wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji".

G. Tobolska