ÅšwiÄ…teczny apel

22.12.2017

Dnia 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyÅ‚ siÄ™ apel z okazji ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia, który przygotowali uczniowie klas 6b i 6c. W odÅ›wiÄ™tnych strojach, z wielkim przejÄ™ciem i zaangażowaniem artyÅ›ci odegrali swoje role. Uczniowie zaprezentowali wymownÄ… część artystycznÄ… zwiÄ…zanÄ… ze zwyczajami ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia.

Wspólne kolÄ™dowanie, liryczne recytacje i serdeczne życzenia wprowadziÅ‚y wszystkich w uroczysty, przedÅ›wiÄ…teczny nastrój. SwojÄ… obecnoÅ›ciÄ… zaszczycili nas emerytowani nauczyciele. Na zakoÅ„czenie Pani Dyrektor zÅ‚ożyÅ‚a serdeczne życzenia Å›wiÄ…teczne i noworoczne caÅ‚ej spoÅ‚ecznoÅ›ci szkolnej oraz zaproszonym goÅ›ciom. Relacja fotograficzna ze Å›wiÄ…tecznego spotkania w Galerii. Zapraszamy.

E. Wojtkowiak