ÅšwiÄ…teczne czytanie w IIIf

21.12.2017

W naszej klasie od 11 grudnia 2017 r. trwaÅ‚a akcja „ÅšwiÄ…teczne czytanie”, na którÄ… zostali zaproszeni goÅ›cie, którzy czytali utwory o tematyce zwiÄ…zanej ze Å›wiÄ™tami Bożego Narodzenia. ByÅ‚y to: „Gwiazdka w Bullerbyn” Astrid Lindgren i „Dziewczynka z zapaÅ‚kami” H. CH. Andersena.

Utwory czytali: nauczycielka, bibliotekarka szkolna – Karolina MotaÅ‚a, bibliotekarka Publicznej Biblioteki w Jarocinie – Justyna Nawrocka, przewodniczÄ…ca Rady Rodziców – Marta Å»abiÅ„ska i pani Agnieszka Åšwiderska. Nasi goÅ›cie piÄ™knym czytaniem wprowadzili nas w Å›wiÄ…teczny nastrój. Za czytanie piÄ™knych książek Serdecznie DziÄ™kujemy! W ten sposób propagujemy czytanie jako skutecznÄ… metodÄ™ rozwijania kompetencji czytelniczych uczniów klasy IIIf.

W. Kostuj