IIIC i IIIF przedstawiajÄ…

17.11.2017

Dnia 13 listopada 2017 roku uczniowie klasy IIIc i IIIf przygotowali dla swoich kolegów z klas I - III przedstawienie o tematyce jesiennej.

Wiersze, piosenki i inscenizacje, które prezentowaÅ‚y dzieci pokazaÅ‚y uroki tej barwnej pory roku. Widzowie dowiedzieli siÄ™, że jesieÅ„ potrafi być piÄ™kna, kolorowa i zÅ‚ocista. Daruje nam jesienne skarby, takie jak jabÅ‚ka, gruszki, grzyby, ale też potrafi być smutna, deszczowa i wietrzna. Mali aktorzy pokazali jak zwierzÄ™ta przygotowujÄ… siÄ™ do nadchodzÄ…cej zimy.

Ponadto w przepiÄ™knych kolorowych strojach przedstawili opowieść muzyczno – ruchowÄ…, w której wykorzystano chustÄ™ animacyjnÄ…, instrumenty perkusyjne i inne rekwizyty. Tego dnia uczniowie swoje talenty recytatorskie, muzyczne i taneczne zaprezentowali również przed swoimi rodzicami. Bardzo serdecznie dziÄ™kujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

M. Augustyniak, W. Kostuj