IIIC i IIIF przedstawiają

17.11.2017

Dnia 13 listopada 2017 roku uczniowie klasy IIIc i IIIf przygotowali dla swoich kolegów z klas I - III przedstawienie o tematyce jesiennej.

Wiersze, piosenki i inscenizacje, które prezentowały dzieci pokazały uroki tej barwnej pory roku. Widzowie dowiedzieli się, że jesień potrafi być piękna, kolorowa i złocista. Daruje nam jesienne skarby, takie jak jabłka, gruszki, grzyby, ale też potrafi być smutna, deszczowa i wietrzna. Mali aktorzy pokazali jak zwierzęta przygotowują się do nadchodzącej zimy.

Ponadto w przepięknych kolorowych strojach przedstawili opowieść muzyczno – ruchową, w której wykorzystano chustę animacyjną, instrumenty perkusyjne i inne rekwizyty. Tego dnia uczniowie swoje talenty recytatorskie, muzyczne i taneczne zaprezentowali również przed swoimi rodzicami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

M. Augustyniak, W. Kostuj