Ślubowanie uczniów klas pierwszych

24.10.2017

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie 20.10.2016 r. o godzinie 9.00 odbyÅ‚a siÄ™ ważna uroczystość - w poczet uczniów zostali przyjÄ™ci pierwszoklasiÅ›ci.
Pod okiem wychowawców dzieci przygotowaÅ‚y program artystyczny, w czasie którego zaprezentowaÅ‚y umiejÄ™tnoÅ›ci wokalne i recytatorskie. WykazaÅ‚y siÄ™ również wiedzÄ… dotyczÄ…cÄ… naszej ojczyzny
i znajomoÅ›ciÄ… zasad, które uÅ‚atwiajÄ… prawidÅ‚owe funkcjonowanie w grupie rówieÅ›niczej oraz zasad bezpieczeÅ„stwa.

Obecni na pasowaniu zgodnie stwierdzili, że pierwszoklasiści mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.
Dzieci zÅ‚ożyÅ‚y Å›lubowanie na sztandar szkoÅ‚y, a na peÅ‚noprawnych uczniów pasowaÅ‚y ich pani dyrektor Aldona Kostro oraz pani wicedyrektor Elżbieta Markiewicz. PierwszoklasiÅ›ci otrzymali dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniaÅ‚ych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoÅ‚y.

M. Idziak