Spotkania z pięknym czytaniem gości w II e

11.03.2017

8 marca uczniowie kl.2e spÄ™dzili wesoÅ‚o i Å›wiÄ…tecznie. Dzieci odwiedziÅ‚a pani Magdalena SzymaÅ„ska i zaprosiÅ‚a do czytania sympatycznych książek. DrugoklasiÅ›ci poznali "Psotnice podwórkowe", czyli dziewczynki, które uwielbiaÅ‚y żarty i psikusy oraz "ZmyÅ›lacza", chÅ‚opca o bujnej wyobraźni. Perypetie tych książkowych bohaterów to spotkanie z żartem, ale smacznym, który nie sprawia innym przykroÅ›ci oraz jednÄ… z bezcennych wartoÅ›ci, jakÄ… dla każdego dziecka stanowi posiadanie rodziców.

To miÅ‚e i refleksyjne spotkanie z naszym goÅ›ciem zakoÅ„czyÅ‚o siÄ™ "Å‚adowaniem akumulatorów" na pozostaÅ‚Ä… część zajęć. Dzieci ochoczo czÄ™stowaÅ‚y siÄ™ sÅ‚odyczami, którymi mama Jasia obdarowaÅ‚a wszystkich, a zwÅ‚aszcza kobiety (mÅ‚odsze i starszÄ…) w dniu ich Å›wiÄ™ta. To byÅ‚o bardzo sympatyczne spotkanie w ramach cyklu "Spotkania z piÄ™knym czytaniem naszych goÅ›ci". DziÄ™kujemy :-)

G. Tobolska