Szkolny Projekt Teatralny

06.03.2017

Klasy 4 a, b i c wraz ze swoimi wychowawczyniami dnia 03.03.2017 r. przygotowaÅ‚y inscenizacjÄ™ legendy "Jak powstaÅ‚ Jarocin?" w ramach realizowanego w szkole projektu teatralnego. Uczniowie w formie krótkiego przedstawienia podkreÅ›lili przywiÄ…zanie do swojego miasta nawiÄ…zujÄ…c do jego poczÄ…tków i postaci Jaroty, ale również do klubu sportowego dziaÅ‚ajÄ…cego w Jarocinie. Na ogromne gratulacje poza grÄ… aktorskÄ… zasÅ‚uguje wspaniaÅ‚a dekoracja oraz charakteryzacja samych uczniów, którzy zadbali o najmniejsze szczegóÅ‚y wcielajÄ…c siÄ™ w role rycerzy, Tatarów czy wieÅ›niaków odtwarzajÄ…cych codzienne życie - obieranie kartofli, pranie nad strumieniem, Å‚owienie ryb, rozpalanie ognisk, gotowanie strawy czy zajmowanie siÄ™ potomstwem. Zobacz fragment przedstawienia :), a zdjÄ™cia obejrzyj w Galerii new.
Wszystkim czwartoklasistom należą się brawa. Gratulujemy i czekamy na kolejne występy.

B. Jóskowiak