Bal Kostiumowy IV-VI

15.02.2017

W ostatnim tygodniu ferii, 09 lutego 2017 r. odbyÅ‚ siÄ™ w naszej szkole niezwykÅ‚y bal kostiumowy pod hasÅ‚em Zgadnij, którym bohaterem książkowym jestem. Adresowany byÅ‚ dla uczniów klas IV – VI. Na przybyÅ‚ych czekaÅ‚a wystawa książek ze szkolnej biblioteki promujÄ…ca czytelnictwo, piÄ™knie przystrojona sala, dobra muzyka oraz ciekawe konkursy. Trzygodzinna impreza, na której nie zabrakÅ‚o drobnych upominków, zakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ o godzinie 20.00. Zarówno uczniowie, jak i organizatorzy spÄ™dzili miÅ‚o wieczór.
KarnawaÅ‚owo przystrojony korytarz byÅ‚ też niespodziankÄ… dla powracajÄ…cych po feriach uczniów. Dodatkowo, od poniedziaÅ‚ku do czwartku, pani dyrektor ogÅ‚osiÅ‚a muzyczne przerwy obiadowe, podczas których uczniowie mogli bawić siÄ™ przy dźwiÄ™kach skocznych piosenek. KarnawaÅ‚owa atmosfera udzieliÅ‚a siÄ™ wszystkim (zobacz filmik) i nie po raz pierwszy sprawdziÅ‚o siÄ™ powiedzenie, że muzyka Å‚Ä…czy pokolenia. SzczegóÅ‚owa relacja w Galerii zdjęć new. Zapraszamy.
Za wspólnÄ… zabawÄ™ dziÄ™kujÄ… organizatorzy balu i twórcy dekoracji: B. Jóskowiak, K. MotaÅ‚a, E. Palczewska, A. Ratajczak, I. Woźnica.