Szkolne wystawy

SZKOLNE WYSTAWY

Kartki dla "Niepodległej"

Na II piÄ™trze naszej szkoÅ‚y powstaÅ‚a galeria kartek dedykowanych NiepodlegÅ‚ej. Uczniowie klas 1-3 napisali - narysowali kartki z okazji 100 Rocznicy odzyskania przez PolskÄ™ NiepodlegÅ‚oÅ›ci. Ten projekt wpisuje siÄ™ w nasze wspólne, radosne Å›wiÄ™towanie i jest powodem do dumy z faktu bycia Polakami.

Polskie baśnie

W ramach przygotowaÅ„ do 100 Rocznicy odzyskania przez PolskÄ™ NiepodlegÅ‚oÅ›ci pierwszoklasiÅ›ci obejrzeli kilka baÅ›ni polskich. Historyczny wÄ…tek przybliżyÅ‚ im losy niektórych miast naszej ojczyzny i wskazaÅ‚ na ich polskie korzenie, o których pamiÄ™tamy do dziÅ›. BaÅ›nie spodobaÅ‚y siÄ™ dzieciom i z ogromnÄ… przyjemnoÅ›ciÄ… je zilustrowaÅ‚y. Tym sposobem w Å‚Ä…czniku naszej szkoÅ‚y powstaÅ‚a piÄ™kna galeria prac pierwszoklasistów z patriotycznym i historycznym przesÅ‚aniem.

Październik to miesiąc bibliotek szkolnych

ÅšwiÄ™tujemy, tworzÄ…c autorskie ex librisy. PowstaÅ‚y bardzo ciekawe prace wykonane przez uczniów
klas 4 i 5. Można je podziwiać na piętrze szkoły, ponieważ powstała mała wystawa
z ich udziałem.