zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości

02.11.2016

2 listopada, w Å›rodowy poranek uczniów kl. 2e odwiedziÅ‚a pani Aneta SieciÅ„ska, prywatnie mama jednego z chÅ‚opców. Dzieci wygodnie rozsiadÅ‚y siÄ™ na dywanie i zasÅ‚uchaÅ‚y w czytanie...goÅ›cia. Pani Aneta przyniosÅ‚a książeczki sentymentalne, które otrzymaÅ‚a w swojej szkole, w nagrodÄ™ za wysokie wyniki w nauce. Jedna z nich opowiadaÅ‚a o wzajemnych relacjach pomiÄ™dzy rodzeÅ„stwem, stawianiu granic, porozumieniu oraz kompromisie. Niewielka książeczka, a tyle wartoÅ›ci w niej zawartych...

W nagrodę za uważne i wnikiwe wysłuchanie "Kącika ze smokiem" z serii "Poczytaj mi mamo" wszyscy otrzymali nagrodę, pysznego, czekoladowego batonika. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości". Dziękujemy za wizytę w naszej klasie!

G. Tobolska

Wersja do druku