zaloguj si─Ö   |    zarejestruj si─Ö   |    mapa strony   |

SmodCMS

KOMUNIKATY!

ZAJRZYJ DO E- PODR─śCZNIKA!

CHCESZ WIEDZIE─ć WI─śCEJ? ZAJRZYJ NA STRON─ś www.epodreczniki.pl i zapoznaj si─Ö z zamieszczonym tam materia┼éem w interesuj─ůcym Ci─Ö zakresie i wykorzystaj w uczeniu si─Ö dost─Öpne bezp┼éatnie e-zasoby edukacyjne.

Dyrekcja szkoły

"KSIĄŻKA NASZYCH MARZEŃ"

Nasza szko┼éa przyst─ůpi┼éa do programu "Ksi─ů┼╝ki naszych marze┼ä".
Program promuje czytelnictwo w┼Ťród dzieci i m┼éodzie┼╝y. Za otrzymane ┼Ťrodki finansowe zakupiono 164 ksi─ů┼╝ki wybrane prze uczniów. Nauczyciele zaplanowali wiele ciekawych spotka┼ä i konkursów czytelniczych.

Życzymy miłej lektury, zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Dyrekcja szkoły

RAZEM MO┼╗EMY WI─śCEJ !!!!!

"ZBIERAJ Z KLAS─ä"

Szko┼éa przyst─ůpi┼éa do akacji zbiórki zu┼╝ytych baterii „Zbieraj z klas─ů”. Zu┼╝yte baterie i akumulatory (przeznaczone do u┼╝ywania w telefonach przeno┼Ťnych, komputerach przeno┼Ťnych, elektronarz─Ödziach bezprzewodowych, zabawkach i sprz─Öcie gospodarstwa domowego, które mog─ů by─ç bez trudu przenoszone) nale┼╝y wrzuca─ç do specjalnych pojemników, które zostan─ů rozmieszczone na terenie szko┼éy (przy wej┼Ťciu g┼éównym do szko┼éy, w ┼Ťwietlicy oraz na II pi─Ötrze – klasy I –III).