zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

SamorzÄ…d Uczniowski klas IV – VI pracuje w oparciu o roczny plan pracy. Celem SU jest ksztaÅ‚towanie postaw wspóÅ‚odpowiedzialnoÅ›ci i wspóÅ‚dziaÅ‚ania; promowania szkoÅ‚y poprzez udziaÅ‚ w różnego rodzaju imprezach kulturalnych oraz akcjach charytatywnych; wspóÅ‚organizowanie uroczystoÅ›ci szkolnych; dbanie o dobre imiÄ™ szkoÅ‚y; kultywowanie tradycji zwiÄ…zanej z Patronem – WÅ‚adysÅ‚awem Broniewskim.

W roku szkolnym 2016/2017 RadÄ™ SamorzÄ…du Uczniowskiego tworzÄ…:

Przewodnicząca: Maria Gęstwa
Zastępca przewodniczącej: Katarzyna Figiel
Protokolantka: Oliwia Kubiak
Kronikarze: Amelia Winniewicz, Mikołaj Florczyk

Redaktorzy ogłoszeń: Weronika Cieślak, Marta Stasik
PrzewodniczÄ…ca komisji kontroliobuwia zmiennego: Wojciech Kornobis

Opiekunkami SU są: Karolina Motała, Izabela Woźnica, Jolanta Świdurska

Rada SamorzÄ…du Uczniowskiego spotyka siÄ™ raz w miesiÄ…cu z przedstawicielami klas IV – VI. Podczas zebraÅ„ wybierane jest hasÅ‚o miesiÄ…ca (w październiku również hasÅ‚o roku) oraz ustalane sÄ… zadania dla uczniów, np. gazetki klasowe, udziaÅ‚ w konkursach, uroczystoÅ›ciach szkolnych. Wszystkie informacje z zebrania przekazywane sÄ… na apelach cyklicznych.