zaloguj si─Ö   |    zarejestruj si─Ö   |    mapa strony   |

SmodCMS

Samorz─ůd Uczniowski klas IV – VI pracuje w oparciu o roczny plan pracy. Celem SU jest kszta┼étowanie postaw wspó┼éodpowiedzialno┼Ťci i wspó┼édzia┼éania; promowania szko┼éy poprzez udzia┼é w ró┼╝nego rodzaju imprezach kulturalnych oraz akcjach charytatywnych; wspó┼éorganizowanie uroczysto┼Ťci szkolnych; dbanie o dobre imi─Ö szko┼éy; kultywowanie tradycji zwi─ůzanej z Patronem – W┼éadys┼éawem Broniewskim.

W roku szkolnym 2016/2017 Rad─Ö Samorz─ůdu Uczniowskiego tworz─ů:

Przewodnicz─ůca: Maria G─Östwa
Zast─Öpca przewodnicz─ůcej: Katarzyna Figiel
Protokolantka: Oliwia Kubiak
Kronikarze: Amelia Winniewicz, Mikołaj Florczyk

Redaktorzy og┼éosze┼ä: Weronika Cie┼Ťlak, Marta Stasik
Przewodnicz─ůca komisji kontroliobuwia zmiennego: Wojciech Kornobis

Opiekunkami SU s─ů: Karolina Mota┼éa, Izabela Wo┼║nica, Jolanta ┼Üwidurska

Rada Samorz─ůdu Uczniowskiego spotyka si─Ö raz w miesi─ůcu z przedstawicielami klas IV – VI. Podczas zebra┼ä wybierane jest has┼éo miesi─ůca (w pa┼║dzierniku równie┼╝ has┼éo roku) oraz ustalane s─ů zadania dla uczniów, np. gazetki klasowe, udzia┼é w konkursach, uroczysto┼Ťciach szkolnych. Wszystkie informacje z zebrania przekazywane s─ů na apelach cyklicznych.