Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości

02.11.2016

2 listopada, w Ĺ›rodowy poranek uczniów kl. 2e odwiedziĹ‚a pani Aneta SieciĹ„ska, prywatnie mama jednego z chĹ‚opców. Dzieci wygodnie rozsiadĹ‚y siÄ™ na dywanie i zasĹ‚uchaĹ‚y w czytanie...goĹ›cia. Pani Aneta przyniosĹ‚a ksiÄ…ĹĽeczki sentymentalne, które otrzymaĹ‚a w swojej szkole, w nagrodÄ™ za wysokie wyniki w nauce. Jedna z nich opowiadaĹ‚a o wzajemnych relacjach pomiÄ™dzy rodzeĹ„stwem, stawianiu granic, porozumieniu oraz kompromisie. Niewielka ksiÄ…ĹĽeczka, a tyle wartoĹ›ci w niej zawartych...

W nagrodę za uważne i wnikiwe wysłuchanie "Kącika ze smokiem" z serii "Poczytaj mi mamo" wszyscy otrzymali nagrodę, pysznego, czekoladowego batonika. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości". Dziękujemy za wizytę w naszej klasie!

G. Tobolska

19.05.2024 // www.sp4jarocin.pl/archiwum