zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Odwiedziny Piotra Reissa

28.04.2016

MiÅ‚a niespodzianka czekaÅ‚a na najmÅ‚odszych uczniów naszej szkoÅ‚y. Wszystko za sprawÄ… Piotra Reissa, który w Å›rodÄ™, 27 kwietnia spotkaÅ‚ siÄ™ z najmÅ‚odszymi uczniami naszej szkoÅ‚y. Wychowanek i byÅ‚y piÅ‚karz Lecha PoznaÅ„, a obecnie patron dynamicznie rozwijajÄ…cej siÄ™ szkóÅ‚ki piÅ‚karskiej – Akademii PiÅ‚karskiej Reissa opowiedziaÅ‚ dzieciom o poczÄ…tkach swojej kariery, codziennym życiu sportowca, zaletach uprawiania sportu oraz zdrowych nawykach żywieniowych.

Reiss chÄ™tnie odpowiadaÅ‚ także na pytania najmÅ‚odszych, które niejednokrotnie wywoÅ‚aÅ‚y szeroki uÅ›miech na jego twarzy.

Spotkanie ze sÅ‚ynnym „Rejsikiem” byÅ‚o doskonaÅ‚Ä… okazjÄ… nie tylko do zdobycia autografu czy zrobienia sobie pamiÄ…tkowego zdjÄ™cia, ale przede wszystkich do wysÅ‚uchania cennych porad i wskazówek.

E.Markiewicz

Wersja do druku