Odwiedziny Piotra Reissa

28.04.2016

MiĹ‚a niespodzianka czekaĹ‚a na najmĹ‚odszych uczniów naszej szkoĹ‚y. Wszystko za sprawÄ… Piotra Reissa, który w Ĺ›rodÄ™, 27 kwietnia spotkaĹ‚ siÄ™ z najmĹ‚odszymi uczniami naszej szkoĹ‚y. Wychowanek i byĹ‚y piĹ‚karz Lecha PoznaĹ„, a obecnie patron dynamicznie rozwijajÄ…cej siÄ™ szkóĹ‚ki piĹ‚karskiej – Akademii PiĹ‚karskiej Reissa opowiedziaĹ‚ dzieciom o poczÄ…tkach swojej kariery, codziennym ĹĽyciu sportowca, zaletach uprawiania sportu oraz zdrowych nawykach ĹĽywieniowych.

Reiss chÄ™tnie odpowiadaĹ‚ takĹĽe na pytania najmĹ‚odszych, które niejednokrotnie wywoĹ‚aĹ‚y szeroki uĹ›miech na jego twarzy.

Spotkanie ze sĹ‚ynnym „Rejsikiem” byĹ‚o doskonaĹ‚Ä… okazjÄ… nie tylko do zdobycia autografu czy zrobienia sobie pamiÄ…tkowego zdjÄ™cia, ale przede wszystkich do wysĹ‚uchania cennych porad i wskazówek.

E.Markiewicz

19.05.2024 // www.sp4jarocin.pl/archiwum