zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Szkolne Jasełka

22.12.2016

Ostatni dzieÅ„ przed przerwÄ… Å›wiÄ…tecznÄ… w szkole minÄ…Å‚ w miÅ‚ej i radosnej atmosferze. Uczniowie klas I-III mieli możliwość obejrzenia jaseÅ‚ek w wykonaniu uczniów klas III d i III e, a dla uczniów klas starszych jaseÅ‚ka przygotowaÅ‚y klasy IVa, b i c (relacja fotograficzna w galerii). OglÄ…dajÄ…c inscenizacje i sÅ‚uchajÄ…c piÄ™knych kolÄ™d mogliÅ›my poczuć nastrój nadchodzÄ…cych Å›wiÄ…tecznych dni.

Kolejną atrakcją dnia był Szkolny Konkurs Kolęd. Każda klasa zaprezentowała wcześniej wylosowaną kolędę, a jury nie miało łatwego zadania w wybraniu tej najlepszej. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęły klasy Vc i IVc, drugie miejsce zajęła klasa Vb, a trzecie miejsce klasa VI b (relacja fotograficzna w galerii).

Na koniec dnia każda klasa spotkała się przy wigilijnym stole dzieląc się opłatkiem
i składając sobie świąteczne życzenia.

Wersja do druku