zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Mikołajkowa Jedynka dla uczniów Czwóreczki

07.12.2016

7 grudnia uczniowie edukacji wczesnoszkolnej zostali zaproszeni do ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Ponadgimnazjalnych nr 1. MÅ‚odzież przygotowaÅ‚a dla mÅ‚odszych koleżanek i kolegów pysznÄ… bajkÄ™ pt. "JaÅ› i MaÅ‚gosia". Profesjonalizm aktorów oraz kunsztowna (zwÅ‚aszcza chatka z pierników) scenografia, zaczarowaÅ‚y dzieci i przeniosÅ‚y je w Å›wiat sympatycznego rodzeÅ„stwa.

W nim nawet wilk i czarownica budzÄ… sympatiÄ™ i każą wierzyć, że Å›wiat jest tylko dobry i zawsze należy ufać, iż uda siÄ™ nam wyjść nawet z najwiÄ™kszej opresji. Nasze dzieci Å›piewaÅ‚y, a nawet taÅ„czyÅ‚y z piÄ™knÄ… ÅšnieżynkÄ… i tym samym wykonaÅ‚y kolejny kroczek w stronÄ™ zbliżajÄ…cych siÄ™, najpiÄ™kniejszych Å›wiÄ…t w roku. Uczniowie usÅ‚yszeli wiele miÅ‚ych sÅ‚ów dotyczÄ…cych ich zachowania podczas spektaklu oraz zdolnoÅ›ci wokalnych. UÅ›miechniÄ™tymi buziami i figlarnym anioÅ‚kiem dzieci podziÄ™kowaÅ‚y za zaproszenie na Å›licznÄ… bajkÄ™ i zachÄ™tÄ™ do siÄ™gania po inne zaczarowane książeczki. Po profesjonalnej sesji zdjÄ™ciowej z aktorami wszyscy uczniowie dziarskim krokiem pomaszerowali do szkoÅ‚y. DziÄ™kujemy i do zobaczenia za rok (takÄ… otrzymaliÅ›my obietnicÄ™:-)

G. Tobolska

Wersja do druku