zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

SmodCMS

Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości

29.11.2016

W ramach realizowanego programu czytelniczego klasa III d również przystąpiła do cyklu spotkań z ulubioną książką. W listopadzie wybraliśmy książkę Miry Jaworczakowej pt. „Oto jest Kasia”. Do akcji włączyli się chętni rodzice. Pierwsza na ochotnika zgłosiła się mama Filipa, a później - swe możliwości narratorskie zaprezentowały kolejne mamy: Zuzi, Michała, Łukasza, Ani, Marcela i Majki.

Zaproszenie przyjęła również Pani Karolina Motała, nasza szkolna bibliotekarka oraz Pani Magda Łapczyńska – siostra Paulinki. Wszyscy czytali wprost oskarowo! Dziękujemy rodzicom i pozostałym osobom za poświęcony czas oraz słodkie niespodzianki.
Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników, a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!

W. Kostuj

Wersja do druku