zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Klasa III d i goście z ZSS

28.11.2016

Bardzo dobrze wiemy, że czytanie niesie ogromne korzyÅ›ci w rozwoju dziecka. Jest dziÅ› ważniejsze niż byÅ‚o kiedykolwiek. Chroni dzieci miÄ™dzy innymi przed uzależnieniem do telewizji i komputerów, dlatego klasa IIId z ochotÄ… bierze udziaÅ‚ we wszelkich akcjach czytelniczych. Oprócz tego, że zaprasza rodziców i innych goÅ›ci na czytanie ulubionych książek, tym razem postanowiÅ‚a wziąć „czytanie w swoje rÄ™ce” i zaprezentować umiejÄ™tnoÅ›ci czytelnicze. W zwiÄ…zku z tym, dnia 28 listopada zaprosiÅ‚a do naszej szkoÅ‚y uczniów z zaprzyjaźnionego ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Specjalnych w Jarocinie wraz z opiekunami p.  R. GruchalskÄ…, p. A. Kaczmarek i p. B. Figaj-SkaÅ‚baniÄ….

Podczas spotkania nasi koledzy mieli możliwość wysÅ‚uchania piÄ™knego czytania i interpretacji ulubionych wierszy dla dzieci Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima. Dużo radoÅ›ci wzbudziÅ‚ tekst „Kaczka Dziwaczka”, czy niezapomniana „Lokomotywa”. Z wielkÄ… przyjemnoÅ›ciÄ… wysÅ‚uchaliÅ›my też naszych kolegów w wierszu pt. „Misie”, autorstwa Pani Reginy Gruchalskiej.

Na koniec byÅ‚y wspólne zabawy, podziÄ™kowania i upominki. ByÅ‚o bardzo miÅ‚o. Serdecznie dziÄ™kujemy za przybycie do naszej szkoÅ‚y.

Klasa IIId z wychowawcÄ….

Wersja do druku