zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości

23.11.2016

Åšrodowe czytanie w kl. II e staje siÄ™ już powoli tradycjÄ…. Tym razem odwiedziÅ‚ dzieci (po raz kolejny zresztÄ…) Kacper SieciÅ„ski, brat jednego z chÅ‚opców. PrzygotowaÅ‚ dla drugoklasistów opowiadanie o sympatycznym żóÅ‚wiu Franklinie.

Zaciekawieni uczniowie poczuli magiÄ™ zbliżajÄ…cych siÄ™ Å›wiÄ…t. ChodziÅ‚o oczywiÅ›cie o Boże Narodzenie i obdarowywanie siÄ™ prezentami. Tak piÄ™knie jest przecież dzielić siÄ™ z potrzebujÄ…cymi tym, co posiadamy. Dzieci na przykÅ‚adzie Franklina, dowiedziaÅ‚y siÄ™ wiele o radoÅ›ci dawania prezentów, co z pewnoÅ›ciÄ… wykorzystajÄ… podczas przygotowywania choinkowych niespodzianek. DziÄ™kujemy za spotkanie w klasie, które przybliżyÅ‚o nas do Bożego Narodzenia, a ono tuż, tuż...

G. Tobolska

Wersja do druku