zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Kartki urodzinowe 2e dla Tosi

16.11.2016

Dnia 16 listopada uczniowie kl. 2e bardzo kreatywnie i twórczo spÄ™dzili porannÄ… część swoich szkolnych zajęć. Dzieci z wielkim zapaÅ‚em wykonywaÅ‚y kartki urodzinowe dla Tosi Forszpaniak, podopiecznej Fundacji "Ogród MarzeÅ„".

PojawiÅ‚y siÄ™ torciki i kwiatki, misie i pieski oraz wiele innych rysunków i ozdób oraz moc serdecznych życzeÅ„ dla maÅ‚ej koleżanki. ByÅ‚y również zaÅ‚Ä…czniki... Tosia to bardzo dzielna dziewczynka, która potrzebuje wsparcia, życzliwoÅ›ci i serca, co z pewnoÅ›ciÄ… podarowali jej uczniowie kl. 2e w laurkach. Swoje urodziny obchodzić bÄ™dzie 20 listopada, w Ogólnopolskim Dniu Praw Dziecka. Kartki urodzinowe dotrÄ… do maÅ‚ej Jubilatki poprzez fundacjÄ™ "Ogród MarzeÅ„". Warto przypomnieć, ż obecny rok szkolny MEN ogÅ‚osiÅ‚o ROKIEM WOLONTARIATU.

G. Tobolska

Wersja do druku