zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości

10.11.2016

SympatycznÄ… tradycjÄ… staÅ‚y siÄ™ odwiedziny rodziców uczniów kl. 2e i wspólne czytanie książek. Nie inaczej byÅ‚o w dzisiejszy, mroźny poranek. Dzieci odwiedziÅ‚a mama Dawida, pani Agnieszka Pera. WysÅ‚uchaliÅ›my bajki pt. "Kot w butach". Wszyscy musieli uważnie sÅ‚uchać tekstu utworu, ponieważ...po jego przeczytaniu należaÅ‚o zmierzyć siÄ™ z dość trudnÄ… krzyżówkÄ…, którÄ… dla dzieci przygotowaÅ‚ ich gość. Każdy uczeÅ„ rozwiÄ…zywaÅ‚ jÄ… samodzielnie.

Oj, niektórym byÅ‚o trudno, wyrazy dÅ‚ugie, trudnoÅ›ci ortograficzne, ale warto byÅ‚o zawalczyć o nagrodÄ™, którÄ… niewÄ…tpliwie bÄ™dzie ocena wystawiona przez mamÄ™ naszego kolegi Dawida. CzekajÄ…c na niÄ… niecierpliwie, dziÄ™kujemy za to pouczajÄ…ce spotkanie z sympatycznÄ… bajkÄ….

G.Tobolska

Wersja do druku