zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

16.10.2016

Bo nauczyciel jest kapitanem,
co na okręcie dookoła świata
PÅ‚ynie wraz z nami przez szkolne lata.

14 października klasy szóste podczas uroczystej akademii z okazji ÅšwiÄ™ta Komisji Edukacji Narodowej podziÄ™kowaÅ‚y Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoÅ‚y za trud wÅ‚ożony w wychowanie i edukacjÄ™ uczniów.

Po powitaniu zebranych oraz przybyÅ‚ego goÅ›cia p. dyrektor WydziaÅ‚u OÅ›wiaty, Bożeny Kubackiej, uczniowie przedstawili zabawnÄ… część artystycznÄ…, podczas której recytowali wiersze oraz wyÅ›piewali treść dobrze wszystkim znanej „Piosenki dla nauczyciela”.

Na zakoÅ„czenie szóstoklasiÅ›ci odczytali piÄ™kne życzenia dla grona pedagogicznego napisane przez uczniów klas piÄ…tych w ramach konkursu pt. „List do nauczyciela”.
Wspólnie spÄ™dzone w miÅ‚ym gronie chwile zakoÅ„czono wrÄ™czeniem sÅ‚odkiego upominku każdemu pracownikowi szkoÅ‚y.

A. Ratajczak

Wersja do druku