zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Spotkania z pięknym czytaniem naszych gości

28.09.2016

RealizujÄ…c jeden z kierunków polityki oÅ›wiatowej paÅ„stwa w roku szkolnym 2016 / 2017, czyli upowszechnianie czytelnictwa, dn. 28 wrzeÅ›nia, uczniowie kl. 2e, zainicjowali cykl spotkaÅ„ pod nazwÄ… "SPOTKANIA Z PIĘKNYM CZYTANIEM NASZYCH GOÅšCI". Dzieci odwiedziÅ‚a pani Anita Frycholc, mama jednej z dziewczynek.

PrzepiÄ™kne, gÅ‚oÅ›ne, aktorskie czytanie fragmentów książki J.M. Barriego "PiotruÅ› Pan" wzbudziÅ‚o ogromne zainteresowanie wÅ›ród uczniów, którzy w ten wrzeÅ›niowy poranek, za sprawÄ… magicznego utworu i atrakcyjnej interpretacji, mogli przenieść siÄ™ w zaczarowany Å›wiat i na chwilÄ™ oderwać siÄ™ od szkolnej rzeczywistoÅ›ci. To spotkanie z pewnoÅ›ciÄ… speÅ‚niÅ‚o swój cel, jakim jest niewÄ…tpliwie wzmocnienie aktywnoÅ›ci czytelniczej uczniów. DziÄ™kujemy !

G. Tobolska

Wersja do druku