zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

SmodCMS

Zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016

25.06.2016

24 czerwca zakończył się rok szkolny 2015/ 2016. Cytując słowa p. dyrektor szkoły A. Kostro: "To był wyjątkowy i historyczny dzień, ostatnie zakończenie roku w Szkole Podstawowej nr 4 . Od 1 września rozpoczynamy nową historię, zacznie działać Zespół Szkół nr 4. Historia "CZWÓRECZKI" zakończyła się pasmem sukcesów, między innymi: Nasi absolwenci zdobyli na ogólnopolskim sprawdzianie zewnętrznym wyniki wyższe niż średnia okręgu, województwa, powiatu i gminy. Nasze dwie uczennice jako jedyne w powiecie zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Nasi sportowcy pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego zdobyli dla szkoły IV miejsce w klasyfikacji łącznej szkół podstawowych o tytuł: „NAJBARDZIEJ USPORTOWIONEJ SZKOŁY W WIELKOPOLSCE W ROKU SZKOLNYM 2015/ 2016” i dużo i długo by można jeszcze wyliczać."

Gościem "Czwóreczki" w tak ważnym dla niej dniu był Burmistrz Jarocina p. A. Pawlicki, który pogratulował dyrekcji, uczniom i kadrze nauczycielskiej tak znaczących osiągnięć. Wręczył również wyróżnionym nauczycielom Nagrody Burmistrza.

Dzień zakończenia roku szkolnego przyniósł również zmiany w gronie pedagogicznym szkoły. Dyrektor szkoły pożegnała nauczycieli: p. Barbarę Piętkę i p. Zbigniewa Tobolskiego, którzy podjęli decyzję o przejściu na emeryturę.

Tradycyjnie wręczono "Szczególne wyróżnienia" w postaci Listów Gratulacyjnych rodzicom uczniów, którzy zdobyli najwyższe średnie ocen w klasie. W tym roku szkolnym były to: Karolina Kmieć z kl. VIa, Anna Witczak z kl. VIb, Oliwia Kmieć z kl. VIc.

Wyróżniający się w nauce uczniowie klas VI otrzymali z rąk dyrektora szkoły świadectwa
z wyróżnieniem, a wybitni sportowcy nagrody za duże osiągnięcia:

Najwyższe wyniki na Sprawdzianie Zewnętrznym uzyskały: Oliwia Kmieć i Anna Witczak.

Klasa VIa: K. Kmieciak, J. Bartkowiak, J. Kołodziej, Z. Nowak, J. Sobczyk, T.Stefański

Klasa VIb: A. Witczak, H. Drążek, W. Tobolski, O. Królak, A. Machowiak, J. Misiak, M. Urna, J. Szymański, J. Marciniak, K. Strzelczyk, K. Łysiak, M. Szcześniak, P. Kantek,  B. Dyoniziak, M. Nowak

Klasa VIc:  Oliwia Kmieć, A. Jaskuła, J. Mizgalska, Ł. Durczak, W. Bartniczak, M. Wasik, A. Gruchalska, P. Mikołajczak, Z. Urban, A. Szymkowiak, P. Wojtczak, S. Zaborowska, St. Gauza, M. Wysocka, M. Krawiec, E. Marcisz, M. Nowicka, N. Tokarz, Sz. Zaremba, W. Marcinkowski, J. Wasik, O. Frątczak

Uroczystość zakończenia roku szkolnego umiliły występy uczniów, którzy w rytmie gorącej brazylijskiej samby i "Ore, ore, my Cyganie" wprowadzili nas w wakacyjny nastrój, a złoty deszcz konfetti i "balonowe wystrzały" dały znać iż,