zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Zjazd absolwentów Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie, rocznik 1976

22.06.2016

W piÄ…tek, 17. 06 o godz. 18.00 odbyÅ‚o siÄ™ Euro po JarociÅ„sku, czyli Mecz PiÅ‚ki Nożnej "25 lat minęło..." na boisku przy SP 4 w Jarocinie, którego celem byÅ‚o wspólne przypomnienie sobie lat szkolnych i uczczenia Jubileuszu ukoÅ„czenia szkoÅ‚y podstawowej.

Wpisowe z meczu przeznaczone zostało na zakup sprzętu sportowego dla dzieci. Natomiast w sobotę, 18. 06. 2016 o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 w Jarocinie odbyły się obchody 25-lecia ukończenia szkoły (rocznik 1976) połączone ze zwiedzaniem szkoły i imprezą integracyjną w restauracji Camea.

Na zjazd przybyli zaproszeni nauczyciele: Lucyna Tobolska, Zofia SmoczyÅ„ska, Grażyna Tobolska i Ewa Derwich. Po szkole absolwentów oprowadzaÅ‚a Dyrektor Aldona Kostro, a nad caÅ‚oÅ›ciÄ… uroczystoÅ›ci czuwali: Monika KolasiÅ„ska z domu Dorociak i Jacek Zawodny. Zjazd byÅ‚ okazjÄ… do wielu wspomnieÅ„ i upÅ‚ynÄ…Å‚ w miÅ‚ej atmosferze.

"Cieszę się, że udało nam się zorganizować ten Jubileusz. Czas płynął nieubłaganie przez
te 25 lat. Każdy z nas szedÅ‚ wÅ‚asnym szlakiem życia: jedni czerwonym, inni zielonym, a jeszcze inni czarnym. W koÅ„cu spotkaliÅ›my siÄ™ na tym samym, który nazwaÅ‚bym „szlakiem nadziei”. Nadziei, bo napawa mnie optymizm, że można siÄ™ nie widzieć, przez wiele lat, i z radoÅ›ciÄ… porozmawiać o dzieciÄ™cych latach. Dzisiaj, jako mÅ‚odzi z czterdziestoletnim bagażem doÅ›wiadczeÅ„, spotykamy siÄ™ tutaj peÅ‚ni radoÅ›ci, by wspomnieć nasze wspólne wÄ™drówki.
W tym miejscu pragnÄ™ podziÄ™kować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili siÄ™
do naszego wspólnego spotkania."
- powiedziaÅ‚ Jacek Zawodny, organizator zjazdu absolwentów SP nr 4 w Jarocinie, rocznik 1976.

Tekst: Jacek Zawodny
Foto: Jacek Koszalik, Monika Kolasińska