zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

„Motylki” - z wizytÄ… w II d

16.06.2016

Dnia 15 czerwca 2016 roku przedszkolaki razem ze swoimi wychowawczyniami odwiedziÅ‚y naszÄ… „CzwóreczkÄ™”. Uczniowie z klasy IId bardzo serdecznie zaopiekowali siÄ™ przedszkolakami. Najpierw przeczytali swoim kolegom bajkÄ™ pt. „Bambi”, a potem razem kolorowali obrazki przedstawiajÄ…ce różne postacie z tej książki. Podczas pracy panowaÅ‚a przyjazna atmosfera. Przedszkolaki postanowiÅ‚y zabrać obrazki ze sobÄ… i urzÄ…dzić w przedszkolu wystawÄ™. NastÄ™pnie wszyscy udali siÄ™ na korytarz. Tutaj nasi mali goÅ›cie przedstawili swoje umiejÄ™tnoÅ›ci taneczne.

Bardzo nam siÄ™ podobaÅ‚o! Tego dnia sprawiliÅ›my również dodatkowÄ… radość maÅ‚ej Oliwii, która w tym dniu obchodziÅ‚a urodziny. Wszyscy zaÅ›piewaliÅ›my koleżance z przedszkola tradycyjne Sto lat! i zÅ‚ożyliÅ›my życzenia. Na koniec dzieci z przedszkola wrÄ™czyÅ‚y drugoklasistom przepiÄ™kne zakÅ‚adki. Na pewno przydadzÄ… siÄ™ w trzeciej klasie. DziÄ™kujemy! To byÅ‚o udane spotkanie.

W. Kostuj

Wersja do druku