zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Dzień Dziecka w szkole

01.06.2016

DzieÅ„ Dziecka w "Czwóreczce" obfitowaÅ‚ w różne atrakcje. PierwszÄ… byÅ‚o przedstawienie „Królestwo zabaw” w reżyserii pani Barbary Bogatko.

W pewnym królestwie wszyscy byli szczęśliwi i doskonale siÄ™ bawili. NadszedÅ‚ jednak feralny dzieÅ„. MieszkaÅ„cy pokÅ‚ócili siÄ™ i kraina podzieliÅ‚a siÄ™ na Królestwo CiepÅ‚a i Królestwo Zimna. Od tego momentu nie rozmawiali ze sobÄ…. KtóregoÅ› dnia na Å‚Ä…ce spotkaÅ‚y siÄ™ Åšnieżynka i Iskierka – najmÅ‚odsze dziewczynki pochodzÄ…ce z obu krain. Na poczÄ…tku przyglÄ…daÅ‚y siÄ™ sobie badawczo, a później najzwyczajniej w Å›wiecie zaczęły siÄ™ bawić. Gdy rodzice siÄ™ o tym dowiedzieli, rozdzielili księżniczki. One nie poddaÅ‚y siÄ™ i uciekÅ‚y od nieprzyjaznych dorosÅ‚ych. Po dÅ‚ugich poszukiwaniach w koÅ„cu je odnaleziono. MieszkaÅ„cy obu królestw zrozumieli, że „nie warto siÄ™ kÅ‚ócić, a szczególnie o bÅ‚ahostki”.
Åšwietny wystÄ™p mÅ‚odych wykonawców, trafnie dobrana muzyka, doskonaÅ‚a zabawa poÅ‚Ä…czona z mÄ…drym przesÅ‚aniem!

Kolejne atrakcje byÅ‚y bardzo smaczne :).  MajÄ…c  na uwadze zdrowie wszystkich uczniów z okazji Dnia Dziecka zostaÅ‚a zorganizowana w szkole degustacja soków owocowych.

I tak z uśmiechem na twarzy wszystkie dzieci niecierpliwie czekały w kolejce na pyszny sok. To była bardzo miła i orzeźwiająca niespodzianka w ten upalny dzień- stwierdzili jednogłośnie uczniowie klas I - III. DZIĘKUJEMY

Akcja miała na celu uświadomić uczniom, jak ważne jest zdrowe odżywianie w życiu człowieka.

A. Litke, A. Jackowiak, J. Åšwidurska

Wersja do druku