zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

SmodCMS

Piątkowe spotkanie z Harrym

17.05.2016

13 maja 2016 r. chętni uczniowie z klas IV wzięli udział w konkursie czytelniczym, w którym, aby zdobyć czołowe miejsca, musieli wykazać się znajomością treści książki J.K. Rowling pt.: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.

Rzucali do celu, wykazali się znajomością języka angielskiego, wykonali papierowe okulary, zanucili melodię usypiającą Puszka, narysowali Parszywka, a nawet zmierzyli się z zadaniem matematycznym. Najtrudniejsze chyba okazały się skojarzenia i krzyżówka. Pytania indywidualne ostatecznie wyłoniły zwycięzców.

I miejsce z przeważającą liczbą punktów zajął Adam Konarkowski z kl. IV b, na II po dogrywce uplasował się Mikołaj Łysiak z IV c, a trzecie wywalczył Jakub Stefański, również z kl. IV c. Chłopcom wręczono zestawy długopisów ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Jarocinie. Wszystkim uczniom wręczono pamiątkowe certyfikaty udziału oraz zakładki wykonane specjalnie na tę okazję przez Drukarnię Czechak w Jarocinie.
Uczestnikom konkursu za dobrą zabawę dziękują organizatorki: B. Jóskowiak, E. Palczewska, A. Ratajczak.

B. Jóskowiak

Wersja do druku