zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Spotkanie III b i III c z...

15.05.2016

Dnia 12 maja uczniów klas IIIb i IIIc odwiedzili dwaj piÅ‚karze JKS JAROTA Marek Szulc i Sebastian Kopeć wraz ze swoim trenerem Januszem Niedźwiedziem. Sportowcy rozmawiali z dziećmi o zdrowym odżywianiu, które bezpoÅ›rednio wpÅ‚ywa na kondycjÄ™ każdego z nas, sportowców również.

NastÄ™pnie uczniowie mogli zadawać pytania i dowiedzieć siÄ™ wielu ciekawostek zwiÄ…zanych z piÅ‚karzami, np. tego, że warto być dobrym uczniem, czy znać jÄ™zyki obce, aby bez skrÄ™powania podróżować po Å›wiecie. Dalej odbyÅ‚ siÄ™ mecz pokazowy z udziaÅ‚em piÅ‚karzy i dzieci. To byÅ‚a okazja do doskonaÅ‚ej zabawy! Podczas rozdawania dzieciom przez trenera, biletów na mecz JAROTY, niektórzy uczniowie ochoczo udzielali wywiadu dla Radia Elka. NależaÅ‚o skupić siÄ™ i mÄ…drze odpowiadać na zadawane pytania. Nasi uczniowie dzielnie sprostali temu zadaniu. Ich wychowawczynie również. To sympatyczne i enargetyczne spotkanie odbyÅ‚o siÄ™ w Roku Otwartej SzkoÅ‚y. Tym razem "Czwóreczka" otwarÅ‚a swoje podwoje dla piÅ‚karzy, którzy mogli spotkać siÄ™ z wyjÄ…tkowo sympatycznymi uczniami, może w przyszÅ‚oÅ›ci piÅ‚karzmi ?

G. Tobolska

Wersja do druku