zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Ie i Ic na spotkaniu w bibliotece

25.04.2016

20 kwietnia na spotkaniu autorskim goÅ›ciliÅ›my w naszej filii Jakuba Skworza, redaktora miesiÄ™czników „Men’s Health” i „Women’s Health”, twórcÄ™ wydawnictwa Erdensen, autora książki „MÄ™skie rozmowy nastolatka” i bajek dla dzieci.

W spotkaniu uczestniczyÅ‚y dzieci klasy Ic i Ie. Na poczÄ…tek nasz gość zaprosiÅ‚ dzieci do wysÅ‚uchania opowieÅ›ci pt. "Księżniczka Adela szuka przyjaciela", a potem same chÄ™tnie zgodziÅ‚y siÄ™, by zostać przyjacióÅ‚mi księżniczki Adeli, co wcale nie byÅ‚o Å‚atwe.

Trzeba było wykazać się nie lada odwagą i męstwem, zmierzyć się oko w oko z wężem. Odgadnąć jakie przedmioty kryje magiczne pudełko, i jak najszybciej ułożyć puzzle. Na zakończenie spotkania dzieci mogły kupić książkę autora z dedykacją.

J. Nawrocka

Wersja do druku