zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

III b i wiosenne czytanie

14.04.2016

Dnia 13 kwietnia odbyÅ‚a siÄ™ kolejna z odsÅ‚on w ramach cyklu "Spotkania z piÄ™knym czytaniem naszych rodziców".

Tym razem w kl. III b goÅ›ciÅ‚a pani Agnieszka Witkowska - mama jednej z dziewczynek. W sÅ‚oneczne, wiosenne popoÅ‚udnie uczniowie wysÅ‚uchali kolejnych fragmentów książki Goscinnego i Sempe` "Rozrywki MikoÅ‚ajka". SÄ… to opowieÅ›ci o przygodach niezwykle sympatycznego chlopca, którego szalone przygody sÄ… bardzo bliskie dzieciom, bywa, że identyfikujÄ… siÄ™ z nimi, wrÄ™cz znajÄ… je z autopsji. Tym razem byÅ‚o o przyjaźni chÅ‚opców i sprytnej Jadwini.

TrzecioklasiÅ›ci uÅ›miechami i okolicznoÅ›ciowym dyplomikiem podziÄ™kowali swojemu goÅ›ciowi za miÅ‚e spotkanie z książkÄ…. W tym miejscu dodać należy, że dziÄ™ki udzialowi naszej szkoÅ‚y w projekcie "Książki naszych marzeÅ„", można poznać wiele przygód MikoÅ‚ajka, gdyż caÅ‚a seria opowiadajÄ…ca o nim, znajduje siÄ™ w bibliotece szkolnej.

G. Tobolska

Wersja do druku